Star Wars - Fanfiction

Takže, SW fan fiction, jak jste se mohli dozvědět podle nadpisu. začla jsem ho psát přibližně v roce 2009 a občas něco napíšu dodnes, ale jsou to jen takové útržky. Takže, můžete si přečíst trilogii v mém podání, jak by to asi vypadalo, kdyby se tam dostalo moje alter ego, které jem nazvala Ywa Nechiie. Je to nešika, ale zároveň mocný nešika. Mějte pochopení pro "hříchy mládí", co napsala sotva jedenadvacetiletá dívka :)Trochu nezvyklý pohled na Začátek Ságy. Ztráta paměti rovná se velké trable. Kor, když se objevíte nazí v neznámé vesmírné lodi. Kor, když se občas paměť vrací podobě nepochopitelných záblesků. Odehrává se to sice ve světe Star Wars, ale poněkud ztřeštěnějším, než jak ho známe.

Psáno: 2008


Ywa Nechiie se vrací na Coruscant mezi své staré zámé. Díky zlým houbám si nic nepamatuje - jen to, co se dělo minule a neví, kde se berou její schopnosti a proč jí je pořád na zvracení..Čekají jí jízdy napřiměřenou rychlostí, kruté zacházení, bitvy, moderátor, praštěný vodní jedi, svatby, přátelství... Rozhodně musí zjistit, kdo je ten záhadný Sith co jí pořád něco chce, a porazit jeho parťáka! Jinak zemře a s ní i její přátelé. Ale ona je pravděpodobně tvor nesmrtelný - a o to víc z toho má blbý pocit.

Psáno: 2009


Aneb Války s Potterem. Velice zvláštní podání známého kouzelnického příběhu.  Nejsem první, koho to napadlo, ale uhodlala jsem se to sepsat.
Psáno: 2009Tadá! Sága spěje ke konci prvního poločasu. Čekají vás osudové tragické konce, takže si připravte zásoby papírových kapesníčků. Všichni budou houfně umírat, ale zase to tak tragické nebude, jak se na konci ukáže... Pokud to ovšem je konec!

Psáno: 2010Tohle je můj experimentální komiks. Vytvářela jsem ho v roce 2009 - v malování jsem kreslila postavičky a dávala za ně pozadí, co jsem stáhla z internetu. Prostě, takový šizení, protože se mi kresli nechtělo. No, odehrává se to nějakou dobu po Legacy - teda teť už to kanonický jaksi neni, ale v roce 2009 nikdo neměl ani páru o nějaké sedmé epizodě, takže žádnej Kylo Ren, žádnej První řád, ale starý dobrý sithové versus jediové. 

Psáno: 2009


Tehdy to mělo hodně velký úspěch. Byla to hotová mánie. Lidi z toho docela šíleli a chtěli další pokračování. Já byla mladá, v ráži, plná ideálů, mládí, a éé, těch dalších věcí, co mladý lidi mívaj, třeba jako víra v hezkou budoucnost, tak jsem utvořila pokračování Itchy Skywalker a jejích dobrodružství. Dneska jsem ráda, že vytvořím pro tohle dílo banner, a tehdy jsem chrlila jednu stránku komixu za druhou jako nějaký umělecký kulomet. Mladý lidi hold bývaj optimisti.

Psáno: 2009

   

Tohle byl skutečný experiment, ale už mi docházely síly. Pokusila jsem se první díl Itchy nakreslit ručně - ale je to mnohem pracnější než tam dávat postavičky v malování, tak jsem s tím brzy sekla. Takže, tady se můžete podívat na malou ukázku toho,jak vypadal zárodek něčeho, co mohlo bejt docela dobrý - ale ve finále život a realita spláchly veškerý talent do háje, a z komixu zbylo jen torzo zapomenutejch snů...


Kresleno: 2009