Destroslav „Destro“ Harper – Je mu přibližně padesát let. Jeho rodina po staletí zprostředkovala celému světu zbraně. Samo sebou, všem nakecali, že zbraně dávají jen jedné straně. Průser byl, když to prasklo. Stalo se mnoho věcí, mnoho nehod, mnoho Bravehearts, a od té doby má Destro místo obličeje kovovou masku z nanobotů. Vypadá démonicky, vysoký a hrozivý. Je zlý, rád mučí lidi a malá zvířátka, kromě svých rybiček. Je vegetarián, nepije alkohol a nekouří. Mezi jeho oblibu patří dělat si legraci z Bosse a z dalších podřízených.

 

Sestroslava „Sestro“ Harper – Sestra dvojče Destra. Když se mu stala nehoda s obličejem, byla Sestro u toho a má stejný problém. Od Destra se liší jen poprsím velikosti 6, jinak je stejně vysoká co on.  Je to geniální vědkyně a plánuje mívá ďábelské plány, které se obvykle povede realizovat, jako třeba reaktor na ovládnutí světa. Má ráda růžovou barvu a filmové dojáky, nejvíc se jí líbí Titanic.

 

Tatiana von Werewolf , alias Vévodkyně. Asi tak třicetiletá Francouzska, co si vzala německého hraběte, který platil veškeré operace Werewolfa. Podle něj se to taky celé jmenuje. Byl zabit Rolling Stonem. Vévodkyně má dlouhé černé vlasy, je atraktivní, ráda nosí černé kožené a latexové oblečení a má silné dioptrické brýle. Umí to se zbraněmi, granáty a také ovládá boj na blízko. Nesnáší včely, ale má ráda med. A medovinu. Metal. Hodně kouří. Věnuje se šermu. Co se týče jejího původu, je zakryt mnoha temnými tajemstvími.

 

Francois DuBois alias Boss – starší bratr Tatiany. Vědec, co je po nehodě zohavený a chodí oblečen jako modrý Darth Vader. Kvičivě mluví a je posedlý ovládnutím světa. Vysoce inteligentní, avšak s náklonností k alkoholu. Lze jím manipulovat, čehož Destro rád využívá ke svým plánům.

 

Rolling Stone – ninja, co býval nejlepším přítelem Raven Wingse. Rolling je asiat, má velmi dlouhé vlasy, nosí bílé oblečení, takže když bojuje s Ravenem, není poznat, kdo je zlý a kdo je hodný. Jinak je Rolling samo sebou ten zlý. Rád zabíjí, dělá naschvály a vyšívá japonské motivy. Je tajně zamilovaný do Tatiany, která jeho city neopětuje. Na rozdíl od Ravena je Rolling veselý, mluvný a prakticky hubu nezavře. Občas se jeví jako velmi sentimentální.

 

Pižla – Pižla byl imitátor v Čechách, ale přestalo ho to bavit, protože mu šlo jen o peníze, a češi málo platili. Werewolf se o něm dozvěděl, slíbil mu vysoký plat a naverboval ho. Pižla od té doby dělá všem a všemu dvojníky, je mistr převleků a imitací. To se hodilo ve chvíli, kdy se Bossovi nechtělo vstávat do práce. Pižla je vrahoun, neštítí se zabít nikoho, problémy mu to dělá jen ve chvíli, kdy to má udělat zadarmo. Je známo, že má mladší sestru Žižlu, bratra Vyžlu a dceru Šišlu.

 

Darkness – takový poskok pro všechno. Supluje funkci poslíčka, objednavatele pizzy, občas ho pošlou někoho zabít, to však není až tak jeho parketa. Zato hackování a záškodnictví je jeho silná stránka. Darkness je krutý, když zabíjí, tak je pro zábavu. Boss tvrdí, že ho naverboval pro to, že je velmi kvalitní a levný, ale pravda je taková, že na lepšího neměl. Darkness dokáže leckdy překvapit. Není moc oblíbený.