Ywa Nechiie uvádí:

Takže, z průvodního textu na předchozí stránce jste pravděpodobně pochopili, že narážím na G. I. Joe. Bravehearts jsou G. I. Joe, Werewolf Cobra. Ano. To jsem vymyslela sama. I ty loga jsem vymyslela sama. Orel se srdíčkem je Bravehearts a vlk Werewolf. Takže, tato parodie je, jako tradičně žvást, ale pokoušela jsem se zahrát i na trochu vážnější notu. Ale nebojte, o klišoidní fóry nouze nebude. Stejně tak o klišoidní narážky na popkulturu, klišoidní padouchy, klišoidní klaďase, s klišoidně netradičními problémy... No, nějak jsem se v tom zamotala.

Jednotivé kapitoly jsou krátké a dynamické, protože jsem příběh původně psala bez kapitol, ale na web se hodí víc, když kapitoluju. To jako že dělám kapitoly, ne že to vzdávám. Protože Bravehearts se nevzdávají.

Jaké mám udělit upozornění? No,  Musím se omluvit městu Rio de Janeiro. Zcela jistě to není žádné drogové doupě a bydlí tam samí hodní a milí lidé. A taky fajn papoušci. Já totiž v Riu nikdy nebyla, jen jsem viděla film Rio a ten byl o papoušcích.
Dále: v Praze na Pankráci (Pankrácká pláň, jak jsou tam ty mrakodrapy, ne vězení) žádný reaktor na ovládnutí světa nestojí. A pokud ano, tak o tom nevím a rozhodně jsem neprovozovala žádnou špionáž. Náhodou čtvrť Pankrác moc dobře znám.
Nějaké ty zmatky v událostech: Karneval v Riu a pouť do Mekky. Jo, odehrává se to v úplně jiných ročních období, než tady uvádím… ale pochybuju že si to budou pročítat nějací znalci, ale i tak, nepodceňuju nikoho… ano já vím, že pouť do Mekky není současně s karnevalem v Riu, ale pro vytvoření komických situací jsem to tak musela udělat. Doufám, že mě za to žádný muslim neukamenuje.
Oplzlosti: Tento příběh, jak jsem uvedla, obsahuje příběh tragické lásky. Sama jsem zažila několik tragických lásek, jednou i málem umřel, ale jak bych to řekla... žádná láska, i tragická, se neobejde bez sexu. Takže čekejte decentní postelovou scénu.

To je vše, už vás nebudu nudit úvody, a začněme představovat jednotlivé postavy, abyste věděli, s kým budete mít tu čest. Záměrně na ně neprásknu všechno, chci se vyvarovat spoileru.

Varování: celý příběh je žvást, tak s tím počítejte. No, byli jste varováni.

Seznámení s klaďasy

Seznámení s padouchy

Začínáme zhusta

Je to záhada

Werewolf má plán

Lov začíná

Lov končí (prozatím)

V základně

Boss a Destro zuří

Lidská zbraň

Pižlova pouštní pouť

Nosorožec útočí

Parádní oslava

 Před odletem

 Konečně v Praze

Nemesis

Zajatci reaktoru

 To není pravda!

 Za 5 minut 12

 Destrukce "DestroPlazy"

Nešťastný konec