Parádní oslava

 

Přesuňme se to gotického hradu, patřícího ďábelským werewolfským sourozencům. Byl slavnostní večer. V hlavním sále byly davy lidí (přívrženci Werewolfa plus několik celebrit a jejich přátel, aby se neřeklo, oficiálně se přece jen stavěl luxusní hotel) ale ve skutečnosti se slavilo dostavění reaktoru.

            „Tak, přátelé, konečně se nám povedlo, to, co jsme plánovali!“ hlaholik Destro, „naše DestroPlaza v Praze je dostavěna!“ Vedle něj seděla slavnostně oblečená Vévodkyně, jako vždy v černém, v elegantních brýlích a černou cigaretou v černé špičce. Po Destrově pravili seděla Sestro, v čele stolu Boss, naproti Sestro Rolling a poslední čestné místo zabíral Darkness.

            „Výborně! Ať žije Werewolf!“ radovali se hosté.

            „Slavnostní otevření se bude konat za tři dny. Do té doby doufejme, že se nic nepokazí a nikdo nám hotel nezbourá. Slibujeme si velké zisky, a hlavně, že s jeho pomocí ovládneme svět!“ Lidi trochu zrozpačitěli, Sestro ho pod stolem nakopla.

            „Uhh.. chci říct, že ovládneme svět naší plánovanou sítí hotelů! Tak tedy, na ovládnutí světa pomocí rea… rekreačních hotelů!“ breptal a zvedl sklenici s tím nejdražším vínem. Ostatní se uklidnili a následovali ho v přípitku.

            „Co to s tebou je?“ zeptala se šeptem Sestro, když lidé opět začali konverzovat, „nikdy jsi takle neplácal! Na to je expert Boss nebo Darkness, to jsou idioti, né ty!“

            „No dovolte?“ ohnal se Boss, „strkat mě do jednoho pytle s Darknessem!“

            „Mám troch nervy na pochodu.“omlouval se Destro, „z určitých… informačních zdrojů… mám zprávy o Jedničce. Docela se bojím, že… je velmi silná, a bude problém přetáhnout jí na naší stranu. Má… je velmi… zkrátka, ona a Raven Wings… lpí na něm?“

            „No a co?“ odsekla Sestro, „tak bude lpět na Rollingovi, jesli má slabost pro nindžy! Rolling je navíc hezký, u Ravena se neví, jak vypadá!“

            „Já vím, jak vypadá,“ odmlouval Rolling, „mám dokonce jeho fotku v peněžence.“ Destro a Sestro koukli nejdřív po sobě a pak po Rollingovi. Ten vytáhl peněženku, z ní fotku přibližně desetiletého kluka.

            „To je kdo, Ravenův syn?“ povytáhla Sesto obočí.

            „Ne… to je Raven, když mu bylo deset. Dnes vypadá nějak takle, ale je o dvacet let starší.“ Sourozenci šilhali na fotku.

            „Hezké,“ pravil Destro, „až zase budeš mít něco zcela zbytečného, dej nám vědět.“  Boss se nahnul nad Rollinga.

„Hele, vaše občanka!“ čmajznul mu tašku a vytáhl z ní peněženku, „Hehe, vypadáte tam legračně… Kai Leng? Vy se jmenujete Kai Leng? Nikdy jste mi to neřekl!“ vrátil občanku a peněženku zpátky Rollingovi. Ten si jí mlčky vzal, a trochu v rozpacích zastrčil do kapsy.

            „Takže,“ otočila se k Destrovi Vévodkyně, „jak to s Bravehearts zaonačíme?“

            „Jednoduše,“ pravil Destro, „Darkness nám zařídil článek v novinách a na internetu, a pak vyšle do éteru falešný blog, kde coby nějaký aktivista začne nadávat na Werewolfa, že o nich slyšel jen špatné věci. A vůbec, jakmile se Bravehearts dozví, že něco chystáme, pofrčí hned do Prahy a budou se snažit příjít reaktoru na kloub. Na ně tam ovšem budem čekat my, naše armáda, Rolling, vy, no a získáme Jedničku a ostatní zabijeme. Pak spustíme reaktor a bude to!“ radoval se Destro.

            „Na Jedničku si musíme dávat děsnýho bacha,“ vložil se Boss do hovoru, „co jsem slyšel, jezdila na nosorožci! Takže doufejme, že nám reaktor nezboří pomocí cvičených nosorožců,. Víte, jakou paseku dokážou tyhle zvířata udělat? Já o tom jednou viděl dokument. To jsou živý tanky… ach, ano, už mlčím…“ Uhnul před Destrovým spalujícím pohledem.

            „Nosorožce z našich plánů vynechme,“ řekl pak, „hlavně se musíme soustředit na srdce reaktoru. Při špatné sekvenci vypálení paprsků Ovládnutí, reaktor se přetíží a zhroutí se. Dle mých propočtů by to odneslo nejbližších budov, ale stejně jsou to mrakodrapy na nic. Bossi, už to nepijte, zase všem vyžvaníte naše plány. Chlastačku si uděláme pak doma. Tady se to nehodí.“ Pak se rozhlédl kolem.

            „Kdo proboha pozval ty dlouhovlasý uřvaný týpky támhle?“ ukázal směrem k jednomu stolu, kde se halasně smálo a zpívalo asi deset dlouhovlasých kluků… možná mezi nimi byly holky, ale ndealo se to poznat.

            „To jsou šermíři,“ pravila Vévodkyně, „metalisti. pozvala jsem se na medovinu. Znám je z šermu. Jsou docela fajn, ale hluční. A medovina je super pití. Med mám taky ráda, ale je hnusný, že ho vyrábí včely. Nesnáším ten hnusnej hmyz. A oni ho vyráběj, oni ho kakaj!“       

            „Dobře,“ povytáhl Destro obočí, „běžte své přátele zabavit, ať nám tu neřvou jako stádo zdivočelýh nosor… slonů. A moc se s nimi neopijte tím medovým likérem, potřebujeme vás fit.“ Vévodkyně přikývla a zamířila si to k veselé grupě, která jí přivítala halasným řevem. Sestro se zatvářila vítězně a promnula si pleš.

            „Jediný metalový hlavy jsme tu my dva.“

 

Připravte si vaše metalový hlavy na další část