Sci fi příběhy + Western

těžo říct, kam následující povídky zařadit. Nejspíš bych  měla vyvinout nějakou vlastní podkategorii, sebevědomí a ego na to mám dostatečně nabubřelé. Jenže já potřebuju nějaké škatulky, tak musí jít pýcha stranou, a tyhle dílka tedy označím jako sci-fi, protože to má sci-fi neblíž, jsou tam vynálezy, mimozemšťani, geneticky upravení nadlidé, a podobně. Pro uvedení do obrazu, je to něco mezi fan fikcí a parodií.
Plus, přidávám novou kategorii, a to je Western.Další dobrodružství Calamity Jane.  Je zde o něco mladší, než v Poslední bitvě, které tento příběh předchází o několik let. Zkrátka,  další část z žánru "westernová slátanina". Jane musí společně s "otravným" strýčkem, "hrozným" novým známým získat Vejce Zkázy, než ho získá zlý (bez uvozovek) padouch. Jenže rod "hrozného" nového známého se jen tak zahanbit nedá Jane má taky pár triků v triku.Calamity Jane žije na divokém západě. Jako první se dočtete o jejím posledním dobrodružství. Stojí tu proti sobě dobro, zlo, indiáni, běloši, ohňostroje... nemůžu to nazvat přímo parodie, ale fan fikce na westerny rozhodně.

Psáno: 2017

Čeká vás nová porce hrdinů, co si říkají Krutopřísná čtyřka. V tomto příběhu se seznámíme s dvěmi z nich, plus s jejich pomocníky. Je to opravdu jednoduchý příběh, založený na principu zlé korporace, co dělá zlo ve jménu dobra, a party hrdinů, co se snaží vymýtit zlo... Inspirovala jsem se, jak jste poznali, Top Gearem (v tomto případě Top Speedem), a Pérák je neúspěšná vynálezkyně, co se pojmenuje podle jediného českého superhrdiny, ačkoli není zde řečeno, v jaké zemi se příběh odehrává. Pérák je další z řady antihrdinů, co si nevidí přes špičku nosu, a když jde do tuhého, tak místo strachu cítí pocit nehorázné důležitosti.
Obsahuje násilí, mimozešťany, vraždění. Sex ne.

psáno: 2014


Pozor! Záporácká organizace Werewolf se snaží ovládnout svět, pomocí reaktoru na ovládnutí světa! Proti nim stojí stateční obránci míru, kteří si říkaji Bravehearts. Už několikrát jim zhatili plány, ale Werewolf přichází s těžkým kalibrem... jenže je tu smrtící zbraň, které nikdo neřekne jinak než Bílá Smrt. Bílá Smrt naštěstí stojí na straně Bravehearts, jenže s Werewolfem má společnou minulost... Je to příběh o přátelství, moci, nosorožcích, tragické lásce, cukrovce, nindžovi, alkoholikovi, zlých sourozencích... 
 Ano, jedná se o jstý druh fanfikce (nebo spíš už parodie...) na G. I. Joe. Jistě, můžete to číst i bez toho, aiž byste G. I. Joe znali, ale na nějakých místech se možná nepobavíte, jak by jste měli a nějaké souvislosti vám budou unikat, ale psala jsem to tak, by to pochopili i uplní neználkové. Prostě klasika, zlo, dobro a souboj mezi zlem a dobrem v praze u metra Pankrác.


Psáno: 2013