Star Tek fanfikce

Ano, nakonec jsem se vrhla i na Star Trek. Zatím  mám jen dvě veledíla, ale však ono ještě něco přibyde....

Oba příběhy jsou si tak trochu podobné. Parta blbečků se nějakým způsobem teleportuje do doby kapitána Kirka (nebo Williama Shatera) a nějakým záhadným způsobem se jim povede všechny zachránit, ačkoli to skončí tak, jak by se nikdo ani nenadál. Je to samo sebou, parodicky míněno, takže za tím nečekejte nic světoborného, prostě jsem to spíš psala pro sebe, protože to nikoho nezajímá, co si Ester mumlá pod vousy, tedy pod web (je to divný obrat, ale nid jiného mě nenapadlo) 
Zde budete mít tu čest potkat se se skutečně žijícími osobami. Monstra, to jsou: Tobiáš, Ondra, Filip, a hlavně Ester,která chce strašně být jejich velitelkou, ale ve skutečnosti je z  nich největší magor. Nějakou shodou náhod se dostanou do 60. let a to přímo na Startrekový sraz, doslova padnou přímo a Shatnera....jenže epickou náladu 60. let kazí jen zlí mimozemšťani, co si umanuli, že Shatnera unesou. A je to na Ester a jejích manikaláních monstrech, aby Shatnera a všechny přítomné trekkies zachránili..

Psáno: 2015

Zmatek nad zmatky. Parta nadšených fanoušků (ale dyto no já vím, že se opakuju) se nějak přenese přímo do originální serie. A není to seriál, ale skutečnost. S nimi je tam podivná, tajemná Sierra von Stern, kterou náhodou  našli v továrně. Sierra se prezentuje jako statečná bojovnice, ačkoli nikdo neví, kdo ve skutečnosti je, krom toho, že s Jimem Kirkem v sobě najdou jakési zalíbení... Jenže pak přijde útok a lámání chleba, a vešekerá přetvářka musí jít stranou....

Psáno: 2014